Jeśli tu jesteś to przypuszczam, że lubisz piękne przedmioty, ręcznie tworzone z pasją i sercem.

Pewna natomiast jestem, że kochasz koty!

To zupełnie tak jak ja.

♥♥♥

Więc witaj!

Jestem Neta i to ja stoję za tym całym kocim bałaganem ;)

Jako młoda dziewczyna byłam przekonana, że w dorosłym życiu będę robić coś kreatywnego. Nałogowo czytałam, pisałam wiersze i śpiewałam… ku utrapieniu moich sąsiadów ;) Uczyłam się robić na drutach u pewnej czarującej (ale i wymagającej!) starszej pani, i jeszcze w podstawówce maszerowałam do szkoły we własnoręcznie robionych swetrach. Szydełka szczerze nie cierpiałam ;)

A potem wszystko ułożyło się tak, że na kilkanaście lat utknęłam za biurkiem…

Po drodze w moim życiu pojawiły się wymarzone i wyczekane dwa brytyjskie misie, kremowa Amisia i czekoladowy Egonek Słodka wyjątkowo, ale i charakterna to kombinacja! I to właśnie od nich wszystko się zaczęło.

Zimą 2016/2017 postanowiłam odczarować szydełko i zakochałam się tak, że prawie nie ma dnia żebym nie miała go w ręku. Z tej miłości powstało wiele rzeczy, ale najbliższe memu sercu są te dla kotów! Pierwsze dla moich, później dla kotów przyjaciół, by z czasem, za ich namową zbudować miejsce, w którym właśnie jesteś.

Jak pewnie się domyślasz Krem&Czekolada są równoprawnymi twórcami marki. Po pierwsze: bez nich nie wydarzyłoby się nic! A po drugie, co tu kryć... to Amisia i Egonek pociągają w firmie za sznurki (dosłownie i w przenośni ;) Testują legowiska już w trakcie pracy, sprawdzają czy waleriana do zabawek ma odpowiednią jakość, by wywołać pożądane głupawki. Wytrwale pomagają w pakowaniu a nawet drukowaniu dokumentów przewozowych.

Jak więc na to nie patrzeć, siedzimy w tym we troje!

Nasze osiem łapek i dwie ręce wkładają wszystkie siły, by rzecz, którą dla Ciebie wykonamy sprawiła ogromną radość. By była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, a jednocześnie dopracowana w najmniejszym szczególe, bo precyzja i umiłowanie detali to nasza specjalność.

Więc rozsiądź się wygodnie, wypij z nami kawę z kłaczkiem i zaproś nas do swojego domu :)

Ściskamy!

Neta, Amisia i Egonek

♥♥♥